Kedim N&D Mama Mı Royal Canin Mi?

Neco34

Merhabalar kedim bize bir anda ve yetişkin geldiği için fazla bir bilgimiz yoktu kedi hakkında bize geldiğinde n&d’nin somonlu mamasını kullanıyordu o mama bitince bir pet shoptan royal canin in sterilised kısırlaştırılmış kedi mamasını aldık ama sonradan kedimizin kısır olmadığını öğrendik ama kedim mamalarda seçici olduğu için aynı mamanın 10 kgliğini alacağız sizce n&d mi alalım yoksa royal canin mi?

4 CEVAP

ND ve Royal canin arasında dağlar kadar kalite farkı var. ND en kaliteli mamalar arasında kedinizin bu güzelliği ND den muhtemelen:) bütçeniz uygunsa ND alın derim ben👍

KedicikUzum

Nd derim ve en yakın zamanda kısırlaştırmanizi öneririm

Poki

N&D mamalarının proteinleri yüksek olduğu için belli bir zaman sonra böbrek ve karaciğer e zarar verdiğini söylüyorlar eğer çok fazla hareketli kediniz yoksa ve iklim olarak soğuk bir yerde yaşamıyorsanız bence N&D'yi pek tercih etmeyin derim. Kalite açısından evet çok iyi ama dediklerimi araştırmanızı öneririm.

Neco34

teşekkür edrizz😊