Kısırlaştırma Sonrası Kedime Moral İçin.

Önümüzdeki hafta subutay adlı erkek kedimi kısırlaştıracağım. Bu dönemde kedime moral olsun diye kendimi de kısırlaştırmayı düşünüyorum. Kısırlaşma süreci hakkında deneyimleri olanlar paylaşırsa sevinirim.

1 CEVAP

Arkadaşları kendimi kısırlaştırma operasyonunu 1 hafta erteledim. Önce kedimi kısırlaştırıp sonra hastaneye gidip ben kısırlaşacağım. En azından aynı anda ikimiz de ameliyatlı olmamış oluruz. Merak eden özelden mesaj yollayıp destekleyen arkadaşlara saygılarımı deklare ediyorum.