Köpegim 2 Gündür Kanlı İshal Ne Yapmalıyım

SlmGzr

Merhaba arkadaşlar köpeğim 2gündür kanlı ishal yemek yrmiyor su içmiyor ve çok hareketsiz ne yapmalıyım ne yedirmeliyim yardımcı olur musunuz lütfen

5 CEVAP

tugbaunn

Veterinere götürmelisiniz. İshal 2 gün boyunca devam ediyorsa ciddidir ve sizinkisi kanlı yapıyor. Ciddi bir durumu olabilir.

SlmGzr

Bugün bayram olduğu için veterinerler kapalı ancak bayramdan sonra götürebilirim ve götüre kadar birşeyler yapabilir miyim yani ne yedirmeliyim ne yapmalıyım

felishuman

Veterinerinizi arayın ve yardım isteyin. Durum ciddi görünüyor.

aleynacamgoz

En acilinden veterinere götürmelisiniz 7/24 açık bir sürü nöbetçi veteriner var mutlaka bulursunuz yeter ki internetten bakın, kanlı ishal ölümcüle yakın bir hastalıktır ve her dakika değerlidir erken teşhis ve erken müdahaleye ihtiyacı var. Lütfen en kısa sürede tedavisine başlatın çok geçmiş olsun inşallah atlatır

aleynacamgoz

Bu arada gerekirse zorla şırıngayla vs su ve mama yedirin vücudu su kaybı yaşıyordur, ben kendi kedimde de yaşadım gençlik hastalığıyla aynı virüse sahipler bi günde 100gr kaybetti ve aşırı su kaybı vardı serum bağlanması gerekebilir lütfen bi veteriner bulun:( ben okuyunca bile gerildim o günlerim aklıma geldi