Kedimin Göbeğindeki Yumrular??

lain

Kedimin göbek kısmında tüylerin seyreldiği yerlerde küçük yumrular çıktı bir anda. Gündüzleri dışarıda olan bir kedi eve geldiğinde bu yumruları gördüm ciddi bir şey mi??

5 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Dalga geçmediğinizi varsayarak ciddi cevap vereceğim: Onlar kedinizin meme uçları. :)

Bol patili günler dilerim.

lain

Kedim erkek olduğu için meme ucunun olacağını düşünmemiştim 😭😭😭 teşekkür ederim

kj0122

Neden öyle düşündünüz ki her canlıda mevcut bir durum çok güldüm canınız sağolsun 😂 kuzucuğunuz sağlıklı gözüküyor katmer kalbinize şüphe gelmesin sağlıcakla

Sznyll

😂 bende ilk sahiplendiğimde böyle olmuştum benimki dişiydi bide

Mini2019

Tam göremedim ama sanırım kediniz dişi