Kedimin Patisi Şişti Ve Topallıyor

lain

Kedim gündüzleri bahçede olan bir kedi. Akşam eve geldiğinde topalladığını ve vücudunun bir iki yerinde de çizik gördüm. az önce de patisi şişmiş hafif. Patisinin üstünde sanırım yara var kürkü yapışmış oraya ellettirmiyor orayı. veterinere götüreceğim ama bu süreçte başka ne yapabilirim?

2 CEVAP

kj0122

Büyük bir ihtimalle saldırıya uğramış başka kedi tarafından da olabilir crystalin sürebilirsiniz yaranın mevcut yerlerine iyileştirmesine yardımcı olur iç dış parazitini eksik etmeyin topallaması konusunda çok pek bilinçli değilim kusurumu mazur görün

lain

Teşekkür ederim çok tatlısınız ne demek 🥲🥲