Kedimde Egzama Var Bir Türlü Geçmiyor Daha Önce Başına Gelmiş Biri Varsa Yazabilir Mi Acaba

Kedimde geçmeyen egzama var egzama aşısı da yapıldı bie türlü geçmiyor nasıl geçer bu ilk önce tüyünü koparıyor sonra kendi kendine iyileşiyor o bölge ikinci resimdeki ilk hali sonra kabuk bağlıyor ve düzeliyor

1 CEVAP

Ahudr

Kesin egzama ise yediklerini sorgulamaniz lazim mesela bizimkine tavuk hindi tavuk yağı soya soyağı tetikleyici oluyor hangi mamayı kullanıyorsunuz ekstra da bir ilac vs kullanmadan bu gidalardan uzak kaldiginiz taktirde bir sure sonra geciyor.Bir dönem hills hipoalerjenik kullanmistik gecmisti daha sonra nelere alerjisi oldugunu gözlemleyerek tespit ettigim icin hipoalerjenik mama kullanmamiza gerek kalmadı o gidalardan uzak tutmaya calisiyorum