Kedimiz İdrar Kaçırıyor Sebebi Ne Olabilir Bir Önerisi Olan Var Mı?

Kedimiz idrar kaçırıyor sebebi ne olabilir yeni mamaya da bugün geçtik bir önerisi olan var mı bir çare

4 CEVAP

kj0122

Kedinizin cinsi nedir ve kaç aylıktı? Kısırlaştırdınız mı birde kızgınlıktan yapıyor olabilir belki herhangi bir sağlık sorunu yoksa idrar yolu enfeksiyonu, böbrekte idrar kesesinde taş gibi durumlarda (akut böbrek hastalarıda bu gibi durum sergiliyor kedimden biliyorum)

Kedimiz karamel tekir sabah klinikte hap, vitamin ve malt verdiler gaz var dediler bunları 1 hafta deneyelim böbrek taşı var mı bakalım dediler klinikte

Kedilerde genel olarak da gözlemlenebilen bir durum hemen telaş yapmamak lazım, kediler genel olarak bir şeyden rahatsız olduklarinda örneğin rutinleri bozulduğunda tepki göstermek için cislerini yapabilirler, sizde mamasını yeni değiştirdiğinizi söylediniz belki sebebi bu da olabilir, hemen telaşa kapılmayın bir süre bekleyin derim.

Veterinerimiz gaz ve eklem rahatsızlığı olduğunu zamanla geçebilir dedi eklem rahatsızlığına ne iyi gelir bilginiz var mı ya da öneriniz