Vmp Vitamin

zehraaozlu

Tüy dökümünde çok etkili olduğu söyleniyor kullanıp gerçekten etkisini gören var mı?

2 CEVAP

Asla çok kötü ve gereksiz pahalı bi vitamin hiçbir faydasını görmedim

Elifoo

“Cok kotu ya da gereksiz” gibi bir sey soyleyemem 8 aydir kullaniyorum kedimde corona oldugu icin. Bayila bayila yiyor ayrica icerigi de guzel. Tuy dokumu de asssiri derecede olmuyor. Fakat bunda daha cok duzenli taramanin ve saglikli beslenmenin etkili oldugunu dusunuyorum. Eger herhangi bir problem yoksa ve ek gida aliyorsa gerek var mi orasi tartisilir.