Düzenli Olmayacak Şekilde Emek-Bahçelievler Semtinde Köpek Bakabilirim Nerelerde İlan Verebilirim?

esruzgar

Düzenli olmayacak şekilde Emek, Bahçelievler, Beşevler bölgesinde bana şu gün gelebilir misin diye sorarak o gün uygunsa benim içinde köpek bakımı gezdirme işi yapabilirim fakat nerede ilan verebilirim nasıl bi yol izleyebilirim bilemedim. Ne zamandır bu şekilde az çok bi gelir elde ederek kendi köpeğimin masrafına destek olmak istiyorum ama nerden başlayacağımı bilemedim. Sokak köpekleri ile aram iyi.. Her türlü köpeğe bakabilirim.. Ne yapabilirim de bi yerden başlayabilirim?

1 CEVAP

Heiter

Bu gibi hizmetlerin ilanını verebileceğiniz platformlar bulunuyor. armut.com aklıma gelenlerden biri mesela. Üyelik ücretli mi bilmiyorum ama bir bakın isterseniz.