Köpekler Ve Kediler

Elfffff

Evimde 3 tane tekir kedim var birisi diğerlerine göre saldırgan yavru köpek sahiplenmeyi düşünüyorum alışırlar mı yoksa hiç sahiplenmemeli miyim?

1 CEVAP

Veranifer

Kedilerinizin enerjisine uygun bir kopek sahiplenirseniz iyi olabilir bizde yeni yavru kopek sahiplendik evde kedimiz var kedi ultra sakin kopek canavar daha tanistirmadik egitene kadar da tanistirmayi dusunmuyoruz kopegi sahiplenecekseniz enerjisi dusuk sakin bir kopek sahiplenin bence