Hamile Kedim (Acil Bakın Nolur)

Yusufp

merhaba arkadaşlar kadim hamile ve doğumak üzere yaklaşık bir gündür cok az mama yedi ve şimdi deli gibi dışarıya çıkmak istiyor normalde hiç çıkmaz dışarı ve istemezde sizce sancısı olduğu için böyle yapıyor olabilir mi ne yapmalıyım hiç gürültücü bir kedi değil fakat şimdi sürekli miyavlıyor

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Büyük ihtimalle doğum başlamış. Hiç müdahale etmeden doğumu evde kendi seçeceği bir yerde yapmasına izin verin ki strese girmesin. Eğer sancısının üzerinden uzun süre geçmesine rağmen doğuramıyorsa bir hekime götürmeniz gerekebilir. Her kedi doğumu kendiliğinden olamayabiliyor maalesef. Bir de sonrasında kedinizi uygun zaman gelince lütfen ama lütfen kısırlaştırın.

Bol patili günler dilerim.

Yusufp

sokaktan hamile olduğu için sahiplendim çünkü cok saf bir kedi sokakta olsa yolun ortasına bile doğurabilirdi ve aklımda kısırlaştıracağım. ona yer hazırladım orayıda sevdi bazen orda uyurken görüyordum ama girmiyor şuan gizli yer de aramıyor gibi. zaman geçtikce durumuna göre iletişime geçerim teşekkürler cevap içinn