İç-Dış Parazit Hapı Nereden Alabilirim?

defnecey

Merhaba kedime iç dış parazit hapı ve damlası almak istiyorum fakat internette hiç güvenilir bir site yok. Veteriner de çok pahalı. Önerisi olan var mı?

5 CEVAP

cicek67

Veterinerler harici almamanızı öneririm. Klinikler harici hiçbir yer güvenilir değildir

Veteriner dışında bulamadım ben. Olsa bile kesinlikle veterinerden almanızı tavsiye ederim.

Ebrnk

veterinerden aldığım advantage multi isimli ilacı internette de araştırmıştım, birkaç sitede satıyordu ama getirtmedim. Tercihimiz vet. Den almak oldu hep. İnternette bulup alsanız da, güvenilirse fiyatları veterinerdekilerle paralellik gösterecektir bence

dilanbulent

İç dış parazit hapları aşı sayılır ve bu hapların veteriner klinikleri dışında satışı kesinlikle YASAKTIR.
İnternetten alın diyen kimseye kanmayın. Aşıda bir sıkıntı olsa yasal olarak bir şey bile yapamazsınız. Bu aşıları sadece veteriner kliniklerinden satın alabilirsiniz yasal olarak. Petshoplarda dahi satışı yasaktır.

hellothere

veterinerden alın çok pahalı dediğiniz 750 lira gibi bir ücret