Yeni Doğan Yavrumuzun Ayaklarıntutmuyor

Scotkedi

3 gün önce doğan yavrumuzun ön ayaklarının tutmadığını daha yeni farkettik. Elime alıp baktım, kaslarda sorun yok can var. Felç değil bence. Yerinden çıkmış olabilir mi, yada bu hep görülen bi hastalık mıdır. Mahrum bir yerdeyiz. Sabah veretinere götüreceğiz bu saatte bulamadık. Sabah getirin diyorlar. Beslenmesinde sorun yok. Arka ayakları ile kendini iterek anneye gidebiliyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Teşekkürler

1 CEVAP

Scotkedi

Ayakları geriye doğru duruyor. Göğsünün üzerinde arka ayakları ile itekliyor kendisini. Ön ayaklar hep geriye doğru yatık. Diğer yavrularımız normal. 4 ayakla sürünerekanneye gidiyorlar