Kedimin Çenesinde Yara Ve Siyah Noktalar...

4 yaşında kedimin çenesinde önce siyah noktalar çıktı tüy değiştiriyordur diye çok önemsemedim. Bu aralar pek evde de değildim ilgilenemedim açıkçası yavrucakla. Dün fark ettim çenesi yara olmuş ve sanırsam acıyor sürekli patisini yalayıp orasına sürüyor. Bu aralar ödül mamasını çok kaçırdık ondan mı oldu dşye şüpheleniyorum.. kedi aknesi olduğunu düşünüyorum arkadaşlar sizce nedir bu? Kedime bir şey olur mu😢

3 CEVAP

kj0122

Çene aknesi gibi gözüküyor o yüzden sirkeli su, oksijenli su ve ya crystalinle sabah akşam hergün azalma gösterene kadar düzenli bir şekilde temizleyin sağlıcakla

hellothere

plastik kap kullaniyorsa seramiğe geçin

Çelik ve geniş mama kaplarına geçtik. Her gün çenesini siliyorum sabah akşam. Şimdilik geçiyor gibi