Kedi Ameliyat Sonrası Kabızlık

Merhaba kedim kalça kemiği kırık olduğu için ameliyat oldu ve perşembe akşamı taburcu oldu. Yemesi içmesi normal, kendi elimle mama verince yiyor. Dün ve bugün sadece idrarını yaptı eve geldiğinden beri hiç dışkısını yapmadı, veterineri aradığımız zaman bize yarım kaşık zeytinyağı içirin dedi ama kedime mamasıyla karıştırıp zar zor ilaçlarını veriyoruz, zeytinyağını içeceğini sanmıyorum ve içirmeye çalışırken yanlış bir haraket yapar ameliyatlı yeri zarar görür diye korkuyorum. Başka neler deneyebilirim nasıl dışkı yapmasını sağlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 CEVAP

Ahudr

Probiyotik toz alin yas mamaya karistirip yedirin.Cok gecmis olsun sifalar dilerim

Ahudr

Bal kabağı bulabilirseniz cok az bir miktarda haslayip yas mamasina karistirblrsnz o da guzel etki ediyo bagirsak sagligina