Eyüp Belediyesine Kısırlaştırma Yada Tedavi İçin Kedi Veren Oldu Mu?

Rrss

Eyüp belediyesine kısırlaştırma yada tedavi için kedi verip sağlam bir şekilde alıp iyileştirdiginiz bir kedi oldu mu?

3 CEVAP

ill

Olmadı. Öldü
Hatta bi kere de sokaktaki bi kedimi vermiştim hayvanı bi gün o kapalı kafeste aç susuz tutmuşlar, ksıırlastırmamıslar hayvan geldiginde mamaya saldırdı aclıktan sonra baska yerde kısırlastırdım sükürler olsun şu an 8 kilo tombis tatlı bi şey :)
Bi de bu belediye de saglam gelen hayvanlar bile bi süre sonra ölüyormuş 🤷

Rrss

Bende şu zamana kadar verdiklerimi sağlam alamadım. Geçen gün kedi kısırlaştırma için verdik. Kısırlaştırma yapılmış 4 günde getirdiler. İyiydi ama bugün rahatsızlandı. Acaba oradaki farklı kedilerden farklı hastalıklar mi kapıyorlar. Kısırlaştırma fiyatlarında çok arttığı için sokaktaki canların hepsini özele götüremiyoruz.

Kedi belediyede barınakta ne kadar kalırsa o kadae hastalık kapma ihtimali
Solunum yoluyla bile bazı hastalıkları birbirlerine bulaştırabiliyorlar
Maalesef sağlam kedileri de hasta bir şekilde geri alabiliyoruz
Bende kadıköy belediyesinde yanlış teşhisten dolayı birçok kedi kaybettim
Özele görürsek maddi anlamda çok zorlayabiliyor
Bende henüz bir çözüm bulabilmiş değilim