Sahiplendirme

Oguz0675

Oğlumun alerjisi çıktı. British kedimi sahiplendirmek istiyorum.

3 CEVAP

Emirrckr

Alerjisi olup evinde kedi bakan pek çok insan var.Daha ilk hastalıkta kediyi gözden çıkarmayı tercih ettiyseniz keşke hiç satın almasaydınız.Ama oyuncak niyetine alınıyor ya bu canlar doğru..
Neyseki cinsmiş,herhangi bir ilan sayfasına koyun anında alırlar zaten merak etmeyin.
Umarım kedi yavrudur da terkedilme travması yaşamaz.

kj0122

Kedim böbrek hastası sürekli ataklar geçiriyor çalışmıyorum ve her yeni günde tedavi çeşitliliği ve tedavi ücreti değişiklik gösteriyor 2800₺ 4000₺ 12000₺ 9500₺ 5200₺ daha başlangıcı ve gün geçtikçede devam edeceğini biliyorum cins kedi aynı zamanda şu anda mantar hastası rahatsızlığı mevcut bana da geçti bende mantarım fakat 1 gün olsun en ufak şikayetinde ondan vazgeçmedim süs eşyası gibi sahiplenip sonrasında en ufak sağlık şikayetinde vazgeçmeyin emin olun onu sahiplendirdiğinizde size alıştığı için başka ailede iştahı kesilecek yemeyecek içmeyecek belki stresten kilo kaybedip sağlık problemleri yaşayacak belki sahiplendirdiğiniz aile sizin ona titizlikle baktığınız gibi bakmayacak bile bunları göz önünde bulundurarak sahiplendirin olurmu kardeş tavsiyesidir

Ben kedimi kendi çocuğum gibi görürken bazı insanların bu açıyla bakması beni dehşete düşürüyor sahiplendirecekseniz umarım onu sizden daha çok sevecek birine gider🙏🏻