Pet Taşıma Cantası

İnternetten kapıda ödemeli Pet çantası yada anakucağı tarzı Bi çanta bulabileceğim bir site var mı acaba?

6 CEVAP

Kedimekim

*** *********** ************ gibi sitelerde o tarz urunler oluyor bi bakabilirsiniz ya da instagramda pet urunleri satan sayflardan siparis verebilirsiniz

burlo

nasıl bir taşıma çantası istiyorsunuz? klasik taşıma çantalarını internetten almamanızı tavsiye ederim. internette daha pahalı satılıyor. evinizin yakınlarında petshop varsa oradan almanızı tavsiye ederim. internette 50tl olan klasik taşıma çantasını 20-25tl civarı çok ucuz bir fiyata almıştım.

Bildiğiniz bir sayfa var mı instagramds

Daha çok anakucağı tarzı bir taşıma çantası istiyorum maalesef buralarda hiç yol

burlo

Bağlantı (Link) açıklamasını girin şu siteden bakabilirsiniz indirime de girmiş

burlo

https://www.***************.com/******-Pet-Kedi-Kopek-Kanguru-Canta-Pembe?gclid=EAIaIQobChMI-e_1u-bY2wIVGYuyCh0v0w69EAQYBSABEgIMz_D_BwE