Taşınıyoruz.

Busrabiye

iyi günler bu hafta yalovadan istanbula taşındık. fakat yaklaşık 7 yaşında olan kedimi almaya tereddüt ettim. sorun şu, kendisi 7 senedir bizde ama ev müstakil olduğu için eve sadece uyumaya ve yemek yemeye geliyor. şimdi taşındığımız ev apartman ve 3. kat. eğer onu buraya getirirsem hareketlerini aşırı kısıtlamış olacağım ve mutsuz olacak. çünkü kendisi aşırı hareketli sürekli biyerlere tırmanan bir kedi. ama orda bırakırsamda kışı geçiremeyeceğinden ve hastalanacağından endişeleniyorum. sizce ne yapmalıyım?

6 CEVAP

eylulgulay

orda emanet edebileğin biri varsa ona emanet et.

umut61

Hanım efendi kedinizi o evde sorunsuz şekilde tutmak istiyorsanız ****** üzerinden feliway adlı ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Kedileri çok rahatlatıyor ve hep mutlu hissetmesini sağlıyor.

http://www.******.com/Feliway-Happy-Diffuser-Starter-Months/dp/B00TGTM53G/ref=pd_sim_199_7?ie=UTF8&refRID=067JY00YPFKJC9FJVD5G

Busrabiye

emanet edebileceğim biri yok malesef. yoksa tedirgin olmam kedim için bu kadar :/

Busrabiye

Bu tür ürünleri kullanmak doğru mudur?

dsatine

Ee peki yemek veren siz taşındınız, şimdi kim besliyor o hayvanı?

Busrabiye

oturduğumuz yerde balıkçılar vardı onlar veriyordu birşeyler. kedimizi yanımıza aldık ve ilk haftalar sıkıntı oldu ama korktuğum gibi bi durum yok şimdi.