Lütfen Bakar Mısınıız?

SemaKorkmaz

Merhaba, kedim 1 yaşında kısır erkek kısırlaştıralı 6 ay oldu çok hareketli bir kediydi diğer kedimle sürekli oynuyordu ancak 3 aylık tatilde ailemin yanına geldim ve ayrılmak zorunda kaldılar daha önce sömestrda da 1 ay ayrı kalmışlardı ve böyle olmamıştı ama şuan neredeyse 1 hafta oldu sürekli uyuyor, çok az mama yiyor ve hiç oynamıyor acaba bir sağlık sorunu olabilir mi? Şuan evimiz çok sıcak diğeri böyle değildi acaba sıcaktan dolayı mı? Alışır mı zamanla? Böyle bir şey yaşayanlar lütfen yardım edebilir mi? O öyle durdukça çol üzülüyorum ve onu mutlu etmek için çok uğraşıyorum ama olmuyor acaba neden böule olmuş olabilir? Daha önceki ayrılığında böyşe değildi

9 CEVAP

Benim kedim ilk kez hasta oldugunda anlayamamistik hep bir durgundu uyuyordu oyun falanda oynamadi sonra veterinere goturduk hasta olmus meger bence sizde bir götürün ne olur ne olmaz.

Benimkide aynı sekilde öyleydi

Penettratte

biz de tatile gitmiştik ve arkadaşıma bırakmıştım bir süreliğine bizim o zamanki kedimiz de sizinki gibi sarmandı eve geldiğimizde sürekli uyuyordu yemek yemiyordu küstü bize sanmıştık ama hasta olmuş ateşi varmış stres ve genetik yatkınlıktan kaynaklı corona hastalığı olduğunu öğrendik ve bir hafta sonra kedimizi kaybettik maalesef bir an önce veterinere götürün ateşine baktırın derim ne olur ne olmaz

Penettratte

Tüyleri eskisinden çok dökülüyorsa keyifsizse mutlaka götürün

Scot

Atesini nasil olcuyoruz peki kendimiz bakabilmek adina.asi yaptydgimizdada cikabiliyormus atesi.normak ates olcer olurmu nasil bakicaz

SemaKorkmaz

Hı hareketleri devam ederse götüreyim ben de, ben oynatınca zorda olsa oynuyor ama kendi kendine oynardı hep şimdi yapmıyor. Biraz daha gözlemleyeyim, çok teşekkür ederim

SemaKorkmaz

Ya çok üzüldüm gerçekten, tüy dökülmesinde bir azalma yok ama keyifsiz

cngzhnhh

Biraz küsüyorlar sahiplerine

Toscana

mutlaka doktora gidin benim kızım çiçekte olmuştu yemek yiyip uyuyordu sürekli kanına baktı veteriner enfeksiyon çıkmıştı antibiotik kullanmıştık 1 haftada eski neşesine kavuştu ihmal etmeyin