Kedim Az Önce Evden Kaçma Girişiminde Bulundu Ne Yapacağım?

Pnrdogan

Önceden de yazmıştım 9 aylık olacak erkek, sürekli balkona çıkmak istemeler ve miyavlamalar huyszyluklar başladı. Cikarirdim etrafı izlerdi ama az önce birden atladı yan taraftaki pencere kismina. Ev birinci kat neyseki ama ne yapacağım bilmiyorum ders çalışmam gerekiyor sürekli miyavlamalar ile odaklanamıyorum ne yapmam lazım gerçekten zor durumdayım

1 CEVAP

Kısırlaştırmadıysanız kısırlaştırmayı düşünebilirsiniz, yine de hallolmazsa pencerenin önüne dışarıyı izleyerek yatabileceği bir yatak vs almayı düşünebilirsiniz kediler dışarıyı izlemeyi sever