Kedim Yavrularını Emzirmek İstemiyor

Damladahak

Kedim doğum yapalı bir ay bile olmadı ama yavrularını emzirmek istemiyor yavrular meme için yalvarıyor ama kedim ya kaçıyor ya da 5 dakika bile olmadan yavrulara vurup kalkıyor. Ne yapmalıyım? Kedimi de zorlamak istemiyorum ama yavrular da aç kalamaz o yüzden zorlayıp biraz emzirmesini sağlıyorum yanlış mı yapıyorum?

1 CEVAP

Tolga_yay26

Süt tozu alıp biberonla vermelisiniz sıkarak değil kendisi emecek çok zorlamayın Anne sütünün yerini tutmaz ama