Kedimin Ensesinde Dökülme

Bahadir5234

Merhabalar 3 gün önce kedimin ayağı incildi şüphesiyle veterinere götürdüm ve ağrı kesici iğne vurdular . Ayağında harhangi bir sıkıntı kalmadı fakat
İğneden 3 saat sonra ensesinde dökülme başladı kaşıntısı yok fakat dökülme var.
Bugün biraz dökülme fazla belli oluyor sizce sebebi nedir ?

3 CEVAP

SAFIRSEYES

alerjik bir reaksiyon olabilir kasimiz gibi duruyor kirmiziliklar var cunku hekiminize mutlaka danisin bence

Bahadir5234

Teşekkür ederimm gittim bugün
Şimdilik ilaç yazmayalım ama devam ederse kaşıntısı filan ilaç yazıcak ilk gün kaşıntısı vardı ama şuan kaşıntı olmadığı ve kırmızılıklar geçmeye başladığı için ilaç yazmadı .
Alerjik olabilir dediler .
Birde fotoğnafta zoomladığım için büyük gibi duruyor ama aslında 1 cm çapında bir döküntü oluştuğunu belirteyim .

Bahadir5234

Tekrardan merhabalar :
02.06.2024 tarihinde enjeksiyon sonrası oluşan 1-2 santimetrelik döküntü 27.06.2024 tarihinde yeni tüyler çıktı ve yara tamamen kapandı. 25 günde tüğ çıkımı gözlenmiştir.