Kedimin Ateşi Düşmüyor

cemreyt

Merhaba geçen pazartesi kedime karma 2 yaptırdım perşembe çok ateşlendi veteriner serum yaptı cuma cumartesi iyiydi şimdi yine 5 saattir yüksek ateşi var nöbetçi veteriner yok napmalıyım nolur yardım

2 CEVAP

brkcik

Baya bir geç cevap olacak özür dilerim fakat, daha önceden kendi kedimde tecrübelediğim bir hastalık vardı, eğer kediniz halsiz, mama yemiyor su içmiyor, yüksek ateşi var ise ve çekmecelerde sizin bulmanızı zor kılacak yerlerde saklanıyor ise acilen veteriner değiştirmenizi başka bir veterinere götürmenizi öneririm, benim kedim Gençlik hastalığı adında çok ölümcül bir hastalığa yakalanmıştı 1. veteriner ona serum vererek ölüme terketti ve hiçbir işe yaramadı verdiği serumlar fakat sonra 2. veterinerde kedimizde gençlik hastalığı olduğunu söylediler ve aşısı tuzlu bir fiyat olan ve zor bulunan aşılardan kedimize 5 günlük tedavi sürecinde enjekte ettiler ve kedimiz kurtuldu.

brkcik

Kedinizin durumu şuan da nasıl acaba?