Glukozamin Önerisi?

Tuanaalsk

Arkadaşlar merhaba kedime artık eklem desteği baslamak istiyorum bana marka önerir misiniz ve nerden temin edebilirim kaç günde bir vermeliyim bizim veteriner şimdilik 3-4 günde bir yeterli dedi siz ne sıklıkla veriyorsunuz ? Vets plus aldım ama kullanmadım iyi değildi bence genel olarak bana bir bilgilendirme yapar mısınız

2 CEVAP

ilaydacakir

İnternette satılanların vitamin falan oranları daha düşük oluyor veterinerden almak daha mantıklı. Zoovital kullanıyorum ben her gün yarım hap şeklinde veriyorum.

31 mayısta bizim de kedimize ekmek rahatsızlığı teşhisi koyuldu veterinerimiz spectrum'un maltını ve vetvex marka somon yağı verdi deneyebilirsiniz.