Mama Değişimi

Kubragulll

Bir hafta önce 10 aylık sarman erkek kedimi kısırlaştırdım. Kısır kedi manasına ne zaman geçmeliyim?

6 CEVAP

Merhaba, bende cuma günü kısırlaştırdım kedimi teslim alırken veterinerim uyardı kısır mamaya geçmem için elimde 1 paket yaklaşık 800 gr mama olduğunu söyledim onu bitirip geçebileceğimi söyledi
Eğer elinizde olan mamadan az kalmış ise bitmesini bekleyebilirsiniz bitmesine yakın kısır mama alıp mama değişim sürecini uygularsınız
Ama elinizde 5-10 kg gibi bir mama varsa bitmesini beklemeyin daha erken geçin

Kubragulll

Ben de hills ve brit care arasında kaldım. İlk olarak brit care kilo kontrolü olan ördekli mamayı deneyeceğim iyi gelmezse hills e geçeceğim iyi gelirse brit care devam edeceğim.

Kubragulll

Tamamdır teşekkür ederim benimde elimde yaklaşık yarım kilo kadar mama var ona göre geçiş yaparım. Siz hangi mamaya geçeceksiniz?

Buraya foruma sorduğumda hills demişlerdi
Hills alacağım sanırım
Sizin aklınızda başka mama var mı bildiğiniz iyi

tabii ki hills

dönüşümlü olarak sanabelle ve optimeal kullanıyoruz sanabelle, optimeal, nature's variety, nutri feline iyi mamalar ayrıca sanabelle de eklem rahatsızlığına iyi gelen sanabelle grande mama da var.