Tatilde Kediler?

Aysetaha

Arkadaşlar kedim kalabalık ailemize alışkın 2 tane küçük çocuğum var normalde pek yalnız bırakmıyrz en fazla 5-6 saat..aslında sormak istediğim haftaya tatile çıkıcam 10-15 günlüğüne çocuklarımla..eşim evde kalıcak ama çalıştığj in sabah 7 akşam 7-8 gibi eve geliyo akşamları mutlaka ilgilenir yemesi içmesi temizliği vitamini sevgisi herşeyiyle ama psikolojik olarak çok fazla etkilenir mi üzülür mü die düşünüyrm ve çok üzülüyrm hep aklım onda.ilk kedimiz ilk tecrübemiz..tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini almak istyrm sizce kedim için çok büyük sıkıntı olur mu?ne yapmalıyım önerilerinize ihtiyacım var..

4 CEVAP

Dmldsl123

bizde bu hafta bırakmıştık ve evde kimse olmamasına rağmen hemde ilk defa sadece komşumuz günde 1 kere gündüz falan bakıyodu bişey olmaz bence evde bırakın kediler kendi evinden başka bir evde durursa kendilerini iyi hisetmez ve kötü olur kediler kendi evinde kendini güvende hisseder...

Dmldsl123

mamasını fazla koyarsın suyunuda kumunu temizlersin o kadar bişey olmaz

Aysetaha

Mecburen öyle yapıcam çünkü alıp götürmek onun için daha sıkıntı olur cevabınız için çok teşekkür ederim:)))

lodoss

evde en bağlı olduğu kişi kimse onu arıyor ama eşiniz ilgilendiği sürece bir sorun olmaz en mantıklısı kendi evlerinde kalmaları tabii ki :)