Dış Ve İç Parazit

aoeo10

Merhabalar ben öğrenciyim ve veterinerimiz en ufak muayeneden 100 TL civarı istiyor en son iç dış aşıya sadece 160 TL vermiştim Ben internetten dış parazit damlası alsam ve kedime kendim damlatsam olur değil mi?

7 CEVAP

aleyn

veterineriniz kesinlikle çok pahalı gördüğüm kadarıyla istanbuldasınız başka alternatifler de vardır kesinlikle araştırıp başka bi vet bulmanızı öneririm, damlayı yapabilirsiniz ama kedinin kilosuna kadar vereceğiniz doz ve tam enseye yani yalamak için uzanamayacağı yere yapmanız önemli..

ezgiisu

Veterineriz biraz pahalı sanki ben mantar dışındaki bütün asilara 50 tl verdim başka bir veteriner baksaniz? damlalar hakkinda bir fiktim yok bu arada

ezgiisu

Ben Ankaradayim ne yazik ki :( ama arastirirsaniz bu fiyata yaptiranlar biliyorum yani sahiplenmeden once izledigim videolarda ucretleri sizinkinden cok daha dusuk uerler söyleyenleri biliyorum

aoeo10

evet istanbulda oturuyoruz ve yakındaki veterinerler yine bu civar hepsi eğer düşük fiyatlı bilseydim hemen götürürdüm

ve veterinerimiz zaten damlayı bize verip evde yaptırmıştı nasıl yapacağımızı anlatmıştı yani o konuda bilgim var aslında kedimiz çok gezen bir kedi olduğu için dış damlayı düzenli olarak yapmak istiyorum fakat hangi markayı almalıyım bilemedim

aoeo10

@ezgiisu siz hangi veterinerden yaptırdınız?

Scot

Ankarada goturdugunuz veteriner neresi acaba yardimci olirmusunuz

iozksn

Merhaba,
Ben Ankara Batıkent'teki Batıkent Veterinerine götürüyorum ufaklığı. Karma aşı için 65 TL alıyor, parazit için 45 TL alıyor. Epey de ilgililer. Sizin veterineriniz biraz pahalı bence, değiştirmenizde fayda var.