Kedilerim Kisirlastirma Sonrası Saldırganlasti

Bahriyel33

Merhabalar. İki adet kardeş kedim bulunmakta. İkiside dişi ve 1 yaşındalar. 30 mayısta ikisini kisirlastirdim. Kisirlastirma süresine kadar 1 yıldır beraber yaşıyorlar. Bütün gün oyun oynayıp genel olarak birbirlerini yalaya yalaya koyun koyuna yatıyorlardi. Kisirlastirma işlemi sonrası şuan 5 gün olmasına rağmen birbirlerine yaklaşmayı geç görüş açısında olsalar bile hirlamaya başlıyorlar. Ayrı oralardan takılıyorlar. Bu normal midir?

2 CEVAP

Emirrckr

Kısırlaştırma ameliyat esnasında kedilerin üzerine klinik ve ilaç kokusu siniyor.
Bu koku gidene kadar birbirlerini yabancılayacaklarından tıslamalar sürebilir.

Bahriyel33

Dediğiniz gibi o ağır koku hala mevcut. İnşallah ondan sonra eskiye dönerler. Eski halleri çok güzeldi çünkü. Şimdi bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Bilgi için teşekkürler