Acil!!! Kedim Çatıya Kaçtı Kayıp

Prensesmincir

kedim dün gece bi boşluk bulup terastan çatıya çıkmış,ancak hala gelmedi normalde böyle giderdi 1-2 saate gelirdi bütün gece uyumadım bekledim kapı açık gelmedi,yan teraslara sordum onlarda görmemiş sizce nereye gitmiş olabilir,depomuz var ona mı girdi acaba

3 CEVAP

Emirrckr

Bir açıklık gördüyse dalmış olabilir.Çatıya çıkıp arama imkanınız yok mu?
Düşmüş olma ihtimali de var ayrıca.
Umarım bir an önce bulursunuz..

caliskancrn

ilgisini çekebilecek sevdiği oyuncak ya da ödül mamalarıyla kandırmaya çalışın
kaçtığı yerin önüne yaş mama koyun kokusunu alıp gelebilir

Prensesmincir

Çatıya 4 defa çıktık,aşşağı düşse bulurduk olüsünü:( yok bütün gün sokaklardaydım yokkk canımdan sakındığım kızım yokkkkk