Malt Önerisi

malt ve vitamin önerisi lütfen

5 CEVAP

Malt olarak kesinlikle hairlax

hairlax nereden alabiliriz

Nisanmia

Kesnlkle gimcat . Biraz pahalı ama kedınız ne hastalanır ne de tüy döker . Yastık gibi olur

Hairlax veterinerlerde satılıyor
Bildiğim kadarıyla gimcattan daha uygun
Tüy kusma problemine de çok iyi
Biz daha önce bolovia kullanıyorduk kedim zamanla sıkıldı ondan ve yememeye başladı hairlax için şu an öyle bir sorunumuz yok aksine maltı görünce sanki sıvıl ödül maması veriyormuşum gibi mutlu oluyor

SevimliCadi

Trixie kullanıyoruz biz, ancak Hairlax'i denemek istiyorum kullandığımız tüp bitince. Takviyelerde fazlası zarar olacağından vitamin konusunda tavsiye veremem, veterinerinize danışmanız en iyisi bence.