Kedimin Tüyleri Son Günlerde Çok Dökülüyor, Neden Olabilir?

aaylinn

kedimin tüyleri son günlerde çok dökülüyor aslında çok az tüy dökerdi belki büyüdüğündendir bilmiyorum 1 yaşına girmesine 1ay kaldı bilmiyorum

2 CEVAP

hellothere

mevsim geçişlerinden dolayı normaldir

kj0122

Şimdi 2 istisna var en sık rastlanan mevsim geçişindeki durum bir diğeri ise yediği mamanın yan etkisidir ki o böyle yattığı yerde toplu topak topak dökmesidir eğer su kapağı kadar genişlikte belli alanda tüy birikintisi görmüyorsanız bu gayet mevsimsel geçiş tam tersi dediğim gibi toplu bir bölgede görüyorsanız mama içeriğine dikkat edin sağlıcakla