Aşırı Sıcak Havalar

Sabisim

Merhaba arkadaşlar malum havalar çok sıcak kedilerinizi serinletmek için neler yapıyorsunuz? Ben evdeki halıları kaldırdım bunaldığında parkeye yatsın diye ve bütün camlar açık. Sadece bunlar yeterli oluyor mudur serinlemesi için?

2 CEVAP

Esrakaya12

ya ıslak bezle ya da banyodaki suyu çok az açarak ıslatıyorum, cold pack kullanıyorum beze sararak, küçük fanlar var 150 falan onları da kullanabilirsiniz, suyunu buzdolabında bekletebilir çok soğuk olmamak şartıyla kabına koyabilirsiniz.

Sabisim

Evet suyunuda serin veriyorum diğerlerinide uygulayacağım teşekkür ediyorum. ☺