Uygun Fiyatlı Mama

Neco34

merhaba kedim bundan önce nd, purina one, friskies ve felix mama kullandı yeni uygun fiyatlı mama önerebilir misiniz?

3 CEVAP

Minnos21

Merhaba biz küçüklüğünden beri pro performance mama kullanıyoruz hiç bir sıkıntı yaşamadık fiyatı da 400 -450 arası ağız kokusu ve tüy dökümünü de engelliyor 🙂

caliskancrn

kedi sağlığında ucuza kaçmayın, hastalandığında daha büyük bedeller ödersiniz
kaliteli mama kullanın

Tolga_yay26

Kediniz yetişkinse büyük boy premium üst segment mama alabilirsiniz mama seçerken içeriğini çok güzel açıklamış bu platform her mamada ona bakarak bütçenize uygun şekilde alabilirsiniz yavruysa proteini yüksek olsun ama kısırsa kediniz nekadar hareketliliğine vb bunlarıda göz önüne alarak mama seçimi yapın dediğim gibi petlebinin en sevdiğim yanlarından biri mamaların özelliklerini gerçekçi net dikkat çekici açıklaması var