Sokaktan Hamile Bir Kediyi Aldım Eve Getirdim Dogum Yaptı Yapacak Ne Yapmalıyım

Musti_41

Dukkanimizin önüne hamile.bir kedi geldi bugün ciger köfte kanat ve şu verdik fakat gitmedi hatta iceri girmek istedi sürekli sanırım dogum yapacak yer arıyordu kendine bende iş çıkışı aldık eve getirdim ama ne yapmalıyım bilemiyorum

1 CEVAP

Miusova

Kedi'nin midesi doğum öncesi bayram etmiştir sanıyorum:) elinize sağlık. Sessiz ve ışığın az olduğu odaya temiz bir kutu veya sepetin(kenarları çok yüksek olmasın anne kedinin rahat atlayabilmesi için) içine kullanmadığınız yumuşak havlu veya battaniyeyi serin. Bu hem doğum sırasında hem sonrasında anne kediyi rahat ve güvende hissetirecektir. Gerisini anne kediye bırakın herşeyin üstesinden kendisi gelecektir:) arada bir göz kesin tabii herşey yolunda gidiyor mu diye.

Yüreğinize sağlık 🙏🏻