Kısırlaşma Sonrası Ponponlarda Beyazlık?

Merhaba, arkadaşlar saçma bir soru olabilir ama bilmediğim için soruyorum
31 mayıs günü kedimi kısırlaştırdım öncesinde farketmemiştim ya da dikkatimi çekmemişti bilmiyorum ama bugün farkettim kedimin ponponlarının bir tanesinde beyazlık gibi bir şey var dokundum kabuk bağlama tarzı bir şey yok
aşağı resmini ekliyorum
bu normal mi öncesinde dikkatimi çekmediği için kısırlaştırdıktan sonra mı oldu diye düşünmeye başladım
şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

Poki

Ponpon diyince aklıma hiç öyle gelmedi direkt patisini görmüştüm fotoda 😊 onunla ilgili fikrim yok ama dediğim gibi isterseniz yakın çekimden bir veterinere sorabilirsiniz

Güncek

Poki

Resimde tam fark edemiyorum ama genelde patilerdeki renklerin değişimi kedi kumundan dolayı oluyor diyorlar ya da doğuştandır belki, farketmedim dediğiniz için söylüyorum pigmentasyon durumu olabilir. korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum ama içiniz rahat etsin diye bir veterinere fotosunu gösterebilirsiniz kediyi götürmeden.

Pati için kumdan kaynaklı olabilir demişsiniz ama ben takımlarından ponponlarından toplarından bahsediyorum;)
Kısırlaştırdıktan sonra ponponlarını çok yalamaya başladı ve baktığımda sol ponpon biraz beyazlık var gibi

Sezgek

Testislerinde şu anda bir şey seçilmiyor ama kısırlaştırma sonrası testislerde atrofi beklenir zaten yani küçülme büzülme beyazlıktan kasıt nedir anlayamadım açıkçası daha net bir foto olursa daha iyi yorum yapabilirim geçmiş olsun

Beyazlık gözükmüyor şu an ama fena bir şekilde kızardı oraları
Devamlı deli gibi orasını yalamaya başladı tahriş etti herhalde fena bir kızraıklık var vete attım fotoğraf getir dedi ama hiçbir şekilde box a sokamadım
2 saattir deniyorum ama olmuyor
Orasında bir şey rahatsız ediyor belli fena yalanıyor