Kedim Ameliyat Sonrası Kıyafeti İle Yürüyemiyor

Elycl

Henüz beş aylık olan kedim bir kaza geçirdi ve kolunun altına dört dikiş atıldı. Önce boyunluk takıldı ama veterinerimizde küçük boy kalmadığı için tulum giydirmek zorunda kaldı. Bu kıyafet de en küçük boy olsa bile büyük geldiği için bacaklarına takılıyor ve kedim doğal olarak yürüyemiyor ve çok huysuzlanıyor. Yarasına da dokunmaması lazım ne yapmalıyım sizce alt taraftan kessem yine de yarasına dokunabilir mi

2 CEVAP

blue_hpood

kendi boyuna uygun bir önlük alın ve çıkarmayın, kediler kendilerini sürekli yalıyorlar, yara yerini tahriş edebilir. bu gibi durumlarda biraz tahammül etmek gerek.

Eklem rahatsızlığı olabilir biraz Vitamin ve somon yağı verin geçmiş olsun Sevgiler