Ümraniye Çakmak Kayıp Kedi‼️

Prensesmincir

leydi 2 Haziran gecesi Ümraniye çakmakta kayboldu,biri mama vermiş etraftakiler söyledi,gören duyan herkes lütfen iletişime geçsin

6 CEVAP

Prensesmincir

BULUNDU😊❤️❤️❤️

Çok şükür , çok sevindim sizin adınıza
Nasılmış neredeymiş bir şey olmuş mu

Prensesmincir

Hidroforun yanında çıktı ancak hiç kirli değildi patileri de tertemizdi bence dediğimiz gibi biri evine aldı benim ilanları gördü bıraktı arkadaşlar,kimse yaşamasın bu durumu umuyorum ki evlat hasreti bambaşka

Prensesmincir

Güncel

Prensesmincir

Güncel

Mini2019

instagramda ümraniye anlık sayfasına gönderin. mutlaka yayınlarlar. geçmiş olsun