İlk Kez Köpek Sahiplendim

Yamukparmak

Bir anda dayanamayıp hastane önündeki yavru köpeği aldım eve götürdüm.Evim müstaki bahçesi çevrili o yüzden bahçede bakmayı düşünüyorum.Kısın çatı katıma alıcam.(evde iki kedim var)mama olarak proplan puppy sipariş ettim.Onun dısında bana güzel önerileriniz varsa paylaşırsanız cok sevinirim:)

1 CEVAP

blue_hpood

ne güzel bir yola çıkmışsınız, keşke isteyen herkesin durumu el verse de sahiplebilse.. bu süreçte belki sizin köpeğe karşı bakış tümden değiştirecek olan kral köpek ailesini önerebilirim. kendileri ödülsüz cezasız köpeklerle saygılı iletişim kurma felsefesine sahip çok sevdiğim iki insan. eminim ki bu süreçte, kemirme, ısırma, çekiştirme gibi zorluklar yaşayacaksınız, köpek arkadaşınızın beden dilini anlarsanız çok kuvvetli bir bağ kuracağınıza inanıyorum ki kendileri benim köpek korkumu yenmemi sağladı, o yüzden rahatça tavsiye edebilirim. bol patili günler🐾