Kedime Boyunluk Takıldı Delirdi

Arkadaşlar kısırlaşma sonrası testislerini çok yaladığı için tahriş etti veteriner boyunluk taktı ve tahriş olan yer için yağ verdi
Boyunluktan sonra kedim bildiğiniz delirdi bende korkuyorum ve üzülüyorum onu öyle görünce
Devamlı çıkarmaya çalışıyor duvarlara sürtünüyor
Ağzı açık kaldı stresten
Boyunluğa ne zaman alışır daha takılalı yarım saat filan oldu
Onun için yapabileceğim bir şey var mı böyle görünce korktum ve üzüldüm baya

2 CEVAP

blue_hpood

biraz daha bekleyip gözlemleyin, benimki de ilk takıldığında kendini sağa sola vurmuştu, panikleyip koşmaya çalışmıştı ama bir saat falan sonra alıştı ve yoruldu, kabullendi. bir de önlük tarzı olanlar var, onu da deneyebilirsiniz ama şu an çıkarmanızı önermem, hâline acıyıp çıkarıyoruz ama eskisinden beter olabiliyor.

eylulc8

Benimde kedim 1 hafta boyunca taktı. Zor ama etkili bir süreç oluyor.Öyle gördüğünüzde çok üzülüyorsunuz çıkarmak istiyorsunuz ama oda kabullenip onunla yaşamayı öğreniyor.İnanın yarası daha çabuk iyileşir.