Acil İlaç Temini

Kimyoncuk

Kedime evden dışarı kaçti bir gün gelmedi ertesi sabah yaralı bir halde bulduk hızlıca veterinere gittik filmler çekildi kopek saldırısi sonucu sakral ayrilma ve kalça kırığı ameliyatı gibi zor bi ameliyat gecirdi bu sorundan sonra olasi çiş ve kaka yapamama sorunu yasadik defalarca lavman yapıldı sondayla mesaneyi bosalttik son 2 aydir çocuk bezine gectik son 2 lavmandan bu yana mega kolon oldugu icin royal canin fibre response gectik ve ise yaradigini 1 haftadir diskilamada problemimiz yok ancak idrarda hala sorun var ve elle bosaltim yapmaya çalışiyoruz yaptığım araştırmalarda veterinerin betanekol maddesi içeren bir ilacla mesane kasının gevsetildigini ve rahat bir şekilde idrar yapılabildiğini öğrendim kendi veterinerim de bu ilacin oldugunu ancak yurt disinda oldugunu ve beşeri bir ilaç olduğunu söyledi buradan yazarak yardim isteyerek şansımı demeye karar verdim lütfen elinde bu ilaç olan varsa ya da temin edebilecek varsa ücretini ve kargo masrafını karşılayacağım şekilde bana gonderir misiniz ekte size ilacın ve kedimin fotoğraflarını paylaşıyorum teşekkürler şimdiden umarım karşılıksiz kalmaz bu yardim istegim kedimin böbrek hastasi ya da baska bir ekstra hastalik cekmesini istemiyorum 4 aydir mucadele icindeyim saygilar

4 CEVAP

Sezgek

Umarım ilacı bulabilirsiniz yukarı çıksın diye yazıyorum çok geçmiş olsun

Kimyoncuk

Teşekkürler @sezgek

Sarı kantoron yağı uygulayın

Kimyoncuk

Neresine uygulucam