N&D Mama Hakkında

MarkoPasha

Kedime N&D Ocean yavru kedi maması veriyorum. Fakat dışkısı olması gerektiği kadar katı değil, ishal durumu da yok. Normal midir yoksa mamayı değiştirmeli miyim?

6 CEVAP

CakilYavrukus

N&D bahsettikleri gibi iyi bir mama değil. İnanın ezbere konuşmuyorum sahadan gelen geri dönüşler bunu gösteriyor. Mamayı değiştirin👍

Poki

N&Dye tepki verdiyse orijene de tepki verebilir, umarım işe yarar ama benim kedim de N&D den sonra geçmeyen bağırsak problemi oluştu. Tahılsız ve yüksek protein içeren ürünlerin her kediye iyi geldiğini düşünmüyorum.

duman2707

Benim yavrularda da aynı sorun vardı geçen gün orijen kitten a geçtik biraz düzeldi gibi şimdi

duman2707

Bi yerlere bulaşmıyorsa sorun yok bizim bulaşma oluyordu baya suluydu dışkıları

ssedef28

aynı mamada benim kedimin dışkısı da yumuşak oluyordu hiç normal kıvama dönmedi gazlı yapıyordu başka mamaya geçiş yapmıştım

MarkoPasha

Teşekkür ederim cevaplarınız için, dün Orijen Kitten sipariş ettim umarım düzelir