Kedi Malt Önerisi

Duman2201

Kedime malt almak istiyorum en iyi alabileceğim hangisi

5 CEVAP

SevimliCadi

Trixie kullanıyoruz biz, 240 gr olanı. Memnunuz da ancak bu tüp bittikten sonra Hairlax'i denemeyi düşünüyorum.

ssedef28

swiss kullanıyorduk yapısı yüzünden kedim yerken zorlanıyordu şu an dr. clauders yiyor 1 aydır falan önceden dışkısında tüy görmüyordum ama bu macunu yedikten sonra tuvaletini temizlerken kakasında bir sürü tüy çıkardığını görebiliyorum

Ozlemkopuk

Vets plus tavsiye edebilirim kakasiyla tüyleri atıyor kedimde hiç kusma olmadı beğenerek te yiyor kendi kedinize uygun olanı secebllirsiniz

Vet's plus, zoovital, biofeline, gimcat deneyebilirsiniz.

ventricosa

Ben gimcatin kitten versiyonunu kullanıyorum içeriğini beğendim ama gimcatin yetişkin kedi maltları da bu kadar zengin içeriğe sahip mi bilmiyorum yavru kediniz varsa kitten olanını tavsiye ederim