Yeni Gelen Kedim Eve Alışamadı

Cathorn

bu sabah kedi sahiplendim ama bazen sevdiriyor bazen tısslıyor koltukların altından çıkmıyor tuvalet yaptım ona ama hiç tuvaletini yapmadı yemekte yedi sadece içine girip tısladı ne yapmalıyım :(

5 CEVAP

Kjw

İyide bu sabah diyorsun,alışamadı diyorsun,ona birkaç gün ver bakalım ne yapacak,şuan yabancı bir ortamda korkması normal zamanla çevreyi tanıdıkça daha rahat olacaktır.

Scot

Benim kedimde ilk geldigi zaman tuvaletini yapmamisti.yavru kerileri anneleri tuvaletlerini yapmalari icin popolarini yaliyor.arastirmistim poposuna hafifce parmaginlar pit pit yapicaksin anne yavrunun yalamasi gibi oluyor ic gudusel olarak.yapiyot sonra tuvaletini

Scot

Yapiyor tuvaletini ondan sonra

Cathorn

çok yavru değil aslında. Barınaktan sahiplendik yarın veterinere götüreceğiz öğreneceğiz yaşını 3 haftadır barınaktaymış

Cathorn

önceden bir kaç sokak kedisini eve almıştım daha farklı olmuştu acaba bir yanlı şmı yaptık diye merak etmiştim teşekkür ederim