Kargolama Süresi İle İlgili

elifglsvr

merhabalar 22372795 numaralı siparişim için kargolama günü 13 haziran gösteriyor 1 hafta uzun bir süre.. biraz daha erken kargolama şansınız var mı?

1 CEVAP

SevimliCadi

Merhaba, siparişle ilgili sorunlar buradan çözülmüyor bildiğim kadarıyla. İletişim bölümünde tel no ve mail adresi var. Sorununuzu oradan iletebilirsiniz. Daha çabuk ve etkili geri dönüş için de sağ alt köşedeki kırmızı yuvarlak ikona tıklayarak "Sohbet" kısmını kullanabilirsiniz.