Yavru Kedi Ağız Sulanması??

duman2707

Arkadaşlar dün apartmana ilaçlama yapılmış ben yavru kediler var bi bölgeye yapmayın dememe rağmen kedileri çıkartıp oraya da yapmışlar sözde ilaçlamacı bu ilaç akciğer solunumu yapan hayvanları etkilemiyor demiş
Neyse dün hiçbir sorun yaşamadık ben tüm mama su vs her şeylerini yeniledim zaten etrafta kurumuştu sıkıntı yoktu
Ama bu sabah aniden bir yavrunun ağzı sulanmaya başladı böyle bildiğiniz ağzını açtıkça damla damla sular akıyordu bu durum bi sure devam etti sonra annesi geldi onu emdi ve geçti
Şu an bakıyorum bu saat oldu başka herhangi bi sorun yok sulanma da yok ama ara sıra hapşırıyor keyfi fena değil sabah ama o ağız sulanması esnasında baya bi halsizleşti hatta az daha veterineri arayacaktım bende de şu an araba yok götüremiyorum bizim kendi grubumuzdan acil araç falan isteyecektim ama düzelince dedim neyse
Ama sizce bi problem mi oldu bu ağızda salyalanma neden olur?
içerde ölmüş bi böceği falan mı yedi diye düşündüm acaba

2 CEVAP

Tolga_yay26

Az önce benim kediminde alzında farkettim bunu sıcaktanmı oluyor acaba

duman2707

sizin belki öyle olabilir ama bizimkilerin durduğu yer baya serin(apartmanın alt katı)
o yüzden sıcaktan değil muhtemelen
bugün su akma durumu yok ama ara ara hapşırık devam ediyor biraz da halsiz gibi