Hipoalarjenik Mama

Sudenur_g

Kedimde gıdadan kaynaklı alerjik dermatit var şuan Hills'in balıklı kısırlaştırılmış mamasını kullanıyoruz ve mamanın içeriğindeki birşey yine tetiklediği için derisinde kanamalı yaralar tüy dökülmesi ve kaşıntıları eksik olmuyor.Veteriner hekim sayesinde Hills'in Z/d sini kullandık ama pek etkili değildi ki kilogram fiyatına oranla o mamayı kullanmadık. Gerçekten var mı önerebileceğiniz etkili alerjik dermatit geçirebilecek hipoalarjenik mama öneriniz. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Mini2019

Z/d bu konuda çok iyidir ama neye alerjisi olduğunu bilmeden kör atış yaparak mama denemek çok pahalıya patlıyor.

Eğer deneme yanılmaya devam edecekseniz Benim önerebileceğim,
1- virbac hypo
2- Royal canin hypo

Gıda kaynaklı alerjisi olduğunu nasıl anladınız??

Ahudr

Sizin ayni paylasiminizda bugun yazismalar yapilmisti ona ne oldu yorumlar kaldirildi mi ben kaçırdım galiba :) zd yi kac paket kullandiniz bizimki 4 pakette gecirmisti egzamalarini