Tüy Alan Kedi Tarağı

pinkward

Merhabalar,

Sürekli reklamını gördüğümüz eminim siz de denk gelmişsinizdir jiletli sanırım kedi tarağı var. Tarak tarayınca tüyleri azaltıyor. O ürünü nereden bulurum? Bulamadım bir türlü. Teşekkür ederim.

4 CEVAP

blue_hpood

furminatörden bahsediyorsunuz sanırım ama furminatör jiletli değildir, çok iyi bir tarak olduğunu söyleyebilirim, ben orijinalini üç sene önce iki yüz liraya almıştım, her yerde bulabilirsiniz, görüntüsünden orijinalliğini anlarsınız zaten.

ssedef28

trndylda aramaya furminator yazarsanız çıkar

pinkward

Link var mıdır? Online alacağım çalışma durumumdan dolayı maalesef çıkamıyorum