Sebebi Ne Olabilir? Lütfen Cevap!

yumipili

kedim bugün kafası yan yan yürüyor. abartı şekilde değil ama öyle. bir kulağı da eğik duruyor dik dursa bile. sebebi ne olabilir? lütfen cevap.

4 CEVAP

SevimliCadi

Kulak uyuzu veya iç kulakta enfeksiyon olabilir. Kulağın içine bakmaya çalışın, kahve telvesi gibi bir şeyler varsa yüksek ihtimalle kulak uyuzudur. Yoksa enfeksiyon olabilir; bu da sağırlık gibi kalıcı hasarlara yol açabiliyor. Bir veterinere gösterin mutlaka.

Coconutbey

Veterinere götürün, kafasını bir yere çarpmış olabilir kulak iltihabı uyuz falan da olabilir geçmiş olsun ihmal etmeyin ama umarım cok önemli bi şey değildir

blue_hpood

kulak iltihabı olabilir, kulağında akıntı var mı? hekime bir göstermekte fayda var.

ssedef28

uyuz, kulak enfeksiyonu olabilir yüksek ihtimal. veterinerinize video gönderin muayeneye çağıracaktır