Erkek Kedisi Olanlara Sorum Var

34Mine34

Arkadaslar benim 5 yaşında dört kedim var hepsi beraber büyüdü iki dişi iki erkek erkekler kısır ve iyi anlaşırken son zamanlarda erkekler birbiriyle tıslaşıp bazen pati atıp yanından geçiyor fazlası olmadı daha ama olur mu sizce ve bunun önüne nasıl geçebilirim

1 CEVAP

Coconutbey

Bence arada heyheyleniyorlar beraber oyun oynatıp beraber ödül yas mama verebilirsiniz ve biraz da kendi hallerine bırakın bazen kıskançlıkları tutabiliyor tabi aşırı kavga olursa ayırın:)